محصولات جدید اپل در مراسم انلاین ۱۵ سپتامبر

apple watch series 6

از اپل واچ سری ششم معرفی شد

محصول جدید اپل قرار است اکسیژن خون را نیز اندازه گیری کند. سنسورها به روز شده و اندازه گیری دقیق به کاربران این اجازه را خواهد داد تا با بیماری کرونا به خوبی مقابله نمایند. یک کارشناس سلامتی توضیحات تکمیلی را اضافه نمود. این نسل از پردازنده سری هفتم پشتیبانی می کنه . از جمله ویژگی های که ساعت اپل اضافه شد امکان استفاده از ان به صورت مستقل از ایفون و همچین استفاده چند ساعت بر روی یک ایفون است

apple watch se

پس از معرفی نسل جدید ساعت این شرکت اپل در اقدام جالب نسخه ارزان قیمت ساعت های خود با نام اپل واچ اس ای معری کرد . این نسخه از نظر سنسور و حسگر تفاوتی با اپل واچ سری ۶ ندارد ولی تهنا نقطه که باعث کاهش قیمت این محصول شد استفاده از از پردازنده سری ۶ است.

apple ipad 2020

به مناسبت ۱۰ سالگی ای پد شرکت اپل ای پد ۲۰۲۰ را با ظاهر نسخه های اول ای پد عرض کرد که از پردازنده A12 ,و امکان استفاده امکانات نسخه های جدید از جمله اپل پنسل را به کاربر میده.

apple ipad air 200


آی پد ایر جدید با طراحی کاملا
متفاوت معرفی شد

آی پد ایر جدید با طراحی کاملا متفاوت و رنگ بندی مختلف معرفی شد. از جمله خصوصیات آن می‌توان به صفحه نمایش ۱۰٫۹ اینچی رتینا با رزولوشن ۲۳۶۰ در ۱۶۵۰ اشاره نمود. تاچ آیدی جدید و سنسورهای پیشرفته ارمغان اپل برای محصول جدید خود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *